Hakkımızda

Hakkımızda

15 Yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sektöründe ve toptan dağıtımda hizmet veren tecrübeli bir kadrodan oluşan yönetici ekibimiz, 2014 yılında Bozkurt ısı sistemleri  firmasını kurarak güneş enerjisi kalorifer sistenleri, Yapı Malzemeleri ve bunların tüm yardımcı ürünlerinde bayilerine en iyi hizmet vermek vizyonu yüklenerek, profosyonelleşmekdeki en önemli adımı atmıştır.

   Güneş enerjisinden kazan ve kalorifer sistemleri , Panel radyatörden, , tüm vana guruplarından, çeşitlerine,. Geniş bir ürün veren Bozkurt ısı sistemleri  bulunduğu bölgenin çevresinde 21 il ve İlçeyi Aktif pazarlama ve servis hizmeti veren kendi branşındaki tek firmadır.

  Siz değerli bayilerimizle birlikte her geçen gün güncellenen yenilikleri paylaşmayı ve istikrarı vazgeçilmez prensip edinen firmamızın büyümeye dayalı planları dahi uzun vadeli çözümler ışığında artık ailemiz den farklı kılmadığımız müşteri portföyümüzle birlikte yapmak en önemli hedeflerimizdendir.

Misyonumuz (Var Oluş Nedenimiz)

- Şirketimizin kabiliyet ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerine dünya standartlarında karşılamak.

- Müşterilerimizin çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak.

- Ülke ve bölge ekonomisine ayrıca istihdamında katkıda bulunmak.

- Mevcut ve yeni dağıtıcı pozisyonundaki bayiliklerimizle faliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Vizyonumuz (Gelecekti Hedeflerimiz.)

- Bölge sınırlarımızı genişleterek haritanın en az yarısına sürekli olarak hem lojistik, hem pazarlama hemde ticari faliyet göstermediğimiz il ve ilçe kalmayıncaya kadar durmadan, yorulmadan, azmederek ve sabrederek kendi kendimizle sürekli yarışarak müsterilerimizin vazgeçilmezi haline gelmek

- Bu uğurda bize verdiğiniz ve vereceğiniz destekten dolayı sonsuz minnettarız.

 

Bekleyiniz...